Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.
Dim. h: 57 cm
SKU: 2410170201.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #227

    “Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #183
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #228

    Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.

    Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207

    Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.

    Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 3200 / 4000
  • #297

    Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.

    Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet

    Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm, H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #377

    Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.

    Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177

    Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.

    Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #301

    Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.

    Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    “Biddend kind op kussen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer.

    “Enfant priant sur un coussin”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #203

    Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #188

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #81

    Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.

    Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187

    Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.

    Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #173
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #637

    Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.

    Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 460
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211

    Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.

    Une vache stylisée en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #691

    Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

    Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #53

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.

    Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H: 76cm B: 60cm D: 38cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.

    Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385

    “Een leeuw”. Een beeldje van malachiet.

    “Un lion”. une statue en malachite.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een handtasje van zilver 800‰. De beugel gegraveerd en versierd met een cloisonné bloemenmotief.

    Sac à main en argent 800‰, fermoir gravé et décoré de fleurs en cloisonné.
    No longer available
    Dim. 128,13 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #580
    Hergé

    Tintin. “En Amérique”. Casterman 1941. Achterflap A14. Blanco schutbladen. 20° millième.

    Tintin. “En Amérique”. Casterman 1941. 4e plat A14. Pages de garde blanches. 20° millième.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 1000
  • #126

    Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.

    Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.
    No longer available
    Dim. 200 x 253 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 13,25 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #757

    Een lot oude boeken, bestaande uit twee postzegelcatalogi uit 1939 & 1946, een leeg postzegelalbum, een album m.b.t. Karel Verlat en een uitgave m.b.t. tot Broeder Maximinus.

    Lot de vieux livres comprenant deux catalogues de timbres de 1939 et de 1946, un album de timbres vide, un album traitant Karel Verlat et une édition sur Broeder Max.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #314
    Blanche Odin
    Period: 1865 - 1957

    “Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #234

    “Schippersdochters”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Filles de marin”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    “Jong koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit.

    “Jeune couple”. Deux statues en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More