Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.

Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.

Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.
Dim. H 36 cm
SKU: 0202160391.
Categories: Verlichting, XIXe eeuw.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182
    A.J. Truyens

    “De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.

    “L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #496

    Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.
    No longer available
    Dim. 190 x 101x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.

    Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #775

    Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.

    Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #359
    Ronchetti, London

    Een Victoriaanse barometer in kast van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk.

    Baromètre anglais d’époque Victoria. Placage d’acajou incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #296

    Een sobere eikenhouten kussenkast. Eerste helft XIXe eeuw.

    Armoire aux coussins en chêne. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 190 x 178 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #369

    Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.

    Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 103 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #426
    Sherwood Lyon, Doncaster

    Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #456

    Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #478

    Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.

    Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #810

    Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.

    Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #666

    Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 224 x 138 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1

    Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.

    Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #834

    Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #678

    Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.

    Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.

    Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.

    Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #346

    Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.

    Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #772

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #823

    Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #825

    Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #836

    Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #779

    Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.

    Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #177

    Art deco koffie-en theeservies met plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Roelant.

    Service à café et à thé art déco avec plateau. Métal argenté. Marque “Roelant” sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    Een oude bajonet met ijzeren schede. Gemerkt op handvat S.A. 30 en genummerd 6140.

    Ancienne baïonnette et sa gaine en fer. Marque sur la manche: S.A. 30 et numéro 6140.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #380

    Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.

    Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 9,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #343
    Christofle

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.

    Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #702

    “Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd

    “Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #532
    August Gillé
    Period: 1892 - 1982

    “Zonder titel”. Een compositie van Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    “Sans titre”. Composition en encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #829

    Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.

    Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #463
    Bequet

    Een grote schaal en een bord van blauw en wit aardewerk met vergulde details en versierd met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een balustervaas van opaalglas met een handgeschilderd romantisch decor aan toe.

    Une coupe et une assiette en faïence bleue et blanche aux détails dorés. Décor d’oiseaux. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase balustre en opaline à décor romantique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #674
    Leonid Frechkop
    Period: 1897-1982

    “Enfer XXXIII”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    “Enfer XXXIII”. Technique mixe sur papier. Signé et daté 1965.
    No longer available
    Dim. 48 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.
    No longer available
    Dim. 189 x 158 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #480
    Nina Ricci

    Een eau de toilette Ricci - club van 200 ml.

    Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More