Similar lots by type
-
#182A.J. Truyens“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#496Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300 / 400 -
#775Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130 / 150 -
#359Ronchetti, LondonEen Victoriaanse barometer in kast van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk.
Baromètre anglais d’époque Victoria. Placage d’acajou incrusté.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 250 / 350 -
#296Een sobere eikenhouten kussenkast. Eerste helft XIXe eeuw.
Armoire aux coussins en chêne. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 190 x 178 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#369Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 250 / 300 -
#426Sherwood Lyon, DoncasterEen staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300 / 400 -
#456Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 / 160 -
#478Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#666Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 224 x 138 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#834Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460 / 480 -
#678Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.
Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#346Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#838Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#772Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#823Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#825Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360 / 380 -
#836Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#177Art deco koffie-en theeservies met plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Roelant.
Service à café et à thé art déco avec plateau. Métal argenté. Marque “Roelant” sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#297Een oude bajonet met ijzeren schede. Gemerkt op handvat S.A. 30 en genummerd 6140.
Ancienne baïonnette et sa gaine en fer. Marque sur la manche: S.A. 30 et numéro 6140.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 60 / 70 -
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150 / 250 -
#380Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#343ChristofleEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.
Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#702“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#532August GilléPeriod: 1892 - 1982“Zonder titel”. Een compositie van Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
“Sans titre”. Composition en encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#829Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#463BequetEen grote schaal en een bord van blauw en wit aardewerk met vergulde details en versierd met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een balustervaas van opaalglas met een handgeschilderd romantisch decor aan toe.
Une coupe et une assiette en faïence bleue et blanche aux détails dorés. Décor d’oiseaux. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase balustre en opaline à décor romantique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#674Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Enfer XXXIII”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
“Enfer XXXIII”. Technique mixe sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 48 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#776Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#480Nina RicciEen eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150

