Similar lots by type
-
#296
Een sobere eikenhouten kussenkast. Eerste helft XIXe eeuw.
Armoire aux coussins en chêne. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 190 x 178 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#359Ronchetti, London
Een Victoriaanse barometer in kast van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk.
Baromètre anglais d’époque Victoria. Placage d’acajou incrusté.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 250/350 -
#496
Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#182A.J. Truyens
“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#1
Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#11
Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.
Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 40/60 -
#369
Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 250/300 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130/150 -
#834
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#666
Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 224 x 138 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#426Sherwood Lyon, Doncaster
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300/400 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/150 -
#456
Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 /160 -
#825
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#678
Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#531
Een gemberpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en fabelvogels. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d’oiseaux fabuleux polychromes. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#335Diesel
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#744Leonor Fini
“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#791
Een bronzen panter in de geest van de art deco.
Panthère en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/160 -
#232
Een mahoniehouten commode in Georgianstijl met vier laden. XIXe eeuw.
Commode en acajou de style Georgian ouvrant à quatre tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#71
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#424Juliette
“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#574Vanaise (?)
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd links boven.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240