Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.

Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.

Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.
SKU: 2709160694.
Categories: Verlichting, Verzilverd.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #694
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #46

    Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten

    Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #11

    Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.

    Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.

    Paire de candélabres en métal lourdement argenté. Cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.

    Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #33

    Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.

    Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #158

    Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.

    Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #337

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.

    Service à café trois pièces en métal argenté aux anses en ébène. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een luchter van meerkleurig porselein met vijf lichtpunten.

    Lustre en porcelaine polychrome à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.

    Lanterne octogonale en métal et verre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote schotel, schaaltje, kelken, een asbak, pepermolentjes, sigarendoosjes, ...

    Lot de métal argenté comprenant un plat, une coupe, des calices, un cendrier, des moulins à poivre, des boîtes à cigares etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #221

    Een paar witmetalen lampen, opgebouwd uit zeven stangen met glazen bollen.

    Paire de lampes en métal blanc comprenant sept tiges aux abat-jour sphériques en verre.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #747
    Rhodargo

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.

    Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #371
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #346

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #303

    Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.

    Lot de cinq statuettes en régule.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.

    Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #755
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #768
    Verlys France

    Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.

    Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #305
    Marie Koch Design

    Een halssnoer met hanger en een broche van zilver bezet met lapis lazuli. In originele doos.

    Collier au pendentif et une broche en argent sertis de lapis lazuli. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #731

    Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.

    Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #407
    Haböch

    “De appelplukster”. Een siervaas van groengepatineerd terracotta. Gesigneerd achteraan.

    “La cueilleuse de pommes”. Vase décoratif en terre cuite à patine verte. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #425
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #677

    Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

    Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #559

    Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.

    Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.
    No longer available
    Dim. 36 x 11,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More