Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.

Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.

Paire de carafes en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2806160361.
Category: Kristal.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #809

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #377
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met groene motieven. 1928.

    Vase en cristal taillé aux motifs verts. 1928.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Val St. Lambert

    Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.

    Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #789

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...

    Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een grote coupe en een bonbonnière van geslepen kristal, resp. paars en rood gekleurd in de massa.

    Grande coupe et une bonbonnière en cristal taillé respectivement coloré pourpre et rouge dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #347
    Val St. Lambert

    Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit twee cilindervazen, een bolle vaas en een cocktailshaker.

    Lot de cristaux taillés comprenant deux vases cylindriques, un vase sphérique et un shaker.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #21
    Val St. Lambert

    Twee verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #277
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #37

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.

    Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Drie vazen in diverse uitvoeringen van geslepen Boheems kristal en rood gekleurd in de massa.

    Trois vases divers en cristal de Bohème taillé et coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #23
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #796

    Lot bestaande uit een gegoten glazen coupe van Val Saint-Lambert, een kristallen pique-fleurs, zes kleurloze coupes, waarvan drie met verzilverde rand en een kobaltblauwe kristallen vaas gemerkt Irena, Poland.

    Lot comprenant une coupe en verre moulé de Val Saint-Lambert, un pique-fleurs, six coupes incolores dont trois aux bords argentés et un vase en cristal bleu cobalt à la marque Irena, Poland.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Vaasje Val Saint-Lambert van roze en witte geëtste glaspasta. Omstreeks 1900. Randschilfer.

    Petit vase Val Saint-Lambert en pâte de verre rose et blanche à décor à l’eau forte. Vers 1900. Eclat.
    No longer available
    Dim. H. 8 cm, Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    “Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.

    “Garçon”. Statuette en laiton sur terre de pipe.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    F. Torfs

    “Stilleven met pladijs en zeevruchten.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux poissons”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Drie beelden van zamak en één van kunststof.

    Trois sculptures en régule et une en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #451

    Een Afrikaanse buste, een kleine Boeddha, een Chinese wijze, een godsbeeldje en twee haarspelden van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #655
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #746

    Een zuil van grijs marmer met een koperen kapiteel en basement. Blad niet origineel.

    Un obélisque en marbre gris avec chapiteau et basement en cuivre. Tablette rapportée.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More