Similar lots by type
-
#318Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 24,5 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#307
Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35/50 -
#698
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#500
Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#610Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor vert. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70/90 -
#338
Twee verschillende geslepen kristallen vazen met messingen monturen, waarbij één kleurloze en één rode. De kleurloze met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé différents avec des montures en laiton, un incolore et un rouge. Le verre incolore avec éclats au bord.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#458
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#365Kosta Boda
Een designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#248Val St. Lambert
Een grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#361
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/240 -
#510
Een zilveren tafelstelletje met kristallen recipiënten en met twee lepeltjes. Mogelijk Oostenrijk of Duitsland. 812‰. 590 gram bruto (met kristal).
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200/240 -
#700
Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#257
Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Une garniture en trois pièces en cristal de Bavière taillé, composé d'un drageoir et de deux vases sur pied, décorée de fleurs et de papillons satinés.No longer availableDim. h: 37 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#674
Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#241Val St. Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#478
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne en laiton ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.48 cmEstimate: € 200/300 -
#189
Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.
Un grand miroir de cheminée en bois patiné or avec une crête en forme de narine fleurie, flanqué de deux putti.No longer availableDim. 211 x 106 cmEstimate: € 250/350 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320/400 -
#63
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Un pied de lampe avec un abat-jour en verre teinté dans le style de Tiffany.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/120 -
#690
Een witgepatineerd bijzetstoeltje in Lodewijk XV_stijl met roze fluwelen bekleding.
Fauteuil d'appoint de style Louis XV patiné blanc avec revêtement en velours rose.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 25/35 -
#65
Een 18 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 250/300 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Un miroir encadré de majolique, décoré de fleurs.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#381
Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.No longer availableDim. l: 33 & 40 cmEstimate: € 80/100 -
#379
“Paradise lost”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 102/124 buiten de plaat.
Paradise lost . Lithographie. Signée, datée de 1983 et numérotée 102/124 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#682
Een lot van zes antieke architecturale gravures.
Un lot de six gravures architecturales anciennes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cmEstimate: € 60/70 -
#349
Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 61 cm (bak)Estimate: € 40/60