Similar lots by type
-
#77Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#258Een lot zilveren bestek, bestaande uit tien kleine cocktailvorkjes met een groter exemplaar in etui, een etui met een kaasbestek voor twee personen, een tweedelig slabestek met been, twee suikertangetjes, en twee messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant dix fourchettes de cocktail et un grand exemplaire dans un étui, un couvert à fromage pour deux personnes, un couvert de service à salade avec manches en os, deux pinces à sucre et deux couteaux.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#301Een zilveren schrijfset in etui, bestaande uit een pen, een potlood, een briefopener en een stempel.
Un ensemble d’écriture dans un étui, comprenant un stylo, un crayon, un coupe-papier et un tampon.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#93Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met zilveren corpus, engelen en versieringen. Onder stolp.
Crucifix en bois laqué noir au corps, angelots et ornements en argent. Sous globe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#113“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.
Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#746Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#526Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#165Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#363Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Twee rechthoekige theeflessen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een decor van landschappen, bloemen en personages. In een gefineerd palissanderhouten doosje met sleuteltje. Eind XIXe eeuw.
Deux boîtes à thé rectangulaires en porcelaine française polychrome et dorée à décor de paysages, de fleurs et de personnages. Dans une boîte en placage de palissandre avec clé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#622Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#671Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets à bijoux, un plus grand et un plus petit, décorés de montures en laiton et plaquettes ajourées de jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 160 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#336Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#257Alle Belgische postzegels van 1969 tot en met 2000, ook blokken en vellen. In drie Davo-albums.
Tous les timbres postes de 1969 à 2000, ainsi que les blocs et les feuillets. En trois albums Davo.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#499Shoichi HasegawaPeriod: °1929“Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.
”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 120 / 160



