#102
Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm -
#98
Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cm -
#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#97
Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm
#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm -
#9
“Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 43 cm -
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#73
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 27 cm -
#25Jozef Op de Beeck
“Sneeuwlucht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 23 x 31 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#54
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#103
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 21 cm