Similar lots by type
-
#181
Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre, à décor de têtes de bélier et de guirlandes fleuries en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180/220 -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/240 -
#455
Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
Une colonne en marbre blanc veiné de gris, composée de huit parties.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#151
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
"Ruine". Une statue de marbre avec des colonnes ioniques.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 420/460 -
#36
Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.
Une belle colonne de marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#335
Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.
Encrier en fer forgé avec trois récipients en verre et deux plumes dans un étui.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 220/240 -
#511
Een paar dekselvazen van chinees porselein met kraanvogels en bomen in het decor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de grues et d'arbres.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/380 -
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/120 -
#87
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
Paire d'appliques murales moulées baroques.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100/120 -
#282
“Beethoven.” Olieverf op doek gemaroefleerd. 19de eeuws. Onleesbaar gesigneerd.
"Beethoven". Huile sur toile marouflée. XIXème siècle. Signée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Een Engelse hangvitrine.
Une vitrine suspendue anglaise.No longer availableDim. 72 x 63 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#275Maria Innocentia Hummel
“Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.
"Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een klein Chinees kastje van zwartgelakt hout met meerkleurig decor.
Petit cabinet chinois en bois laqué noir à décor multicolore.No longer availableDim. 76 x 59 x 28 cmEstimate: € 35/45 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
Une armoire suspendue pour netsuke japonais en bois dur tropical.No longer availableDim. 73,5 x 41 x 10 cmEstimate: € 30/40 -
#84Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Tot leniging van nooden”. Gemengde techniek op papier. gesigneerd en gedateerd 1939.
"Pour le soulagement de la détresse". Technique mixte sur papier. signé et daté 1939.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#665
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45