Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.

Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.

Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2604220543.
Categories: Marmer, Zamak.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #455

    Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.

    Une colonne en marbre blanc veiné de gris, composée de huit parties.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181

    Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre, à décor de têtes de bélier et de guirlandes fleuries en bronze doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #151

    “Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.

    "Ruine". Une statue de marbre avec des colonnes ioniques.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #97

    Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.

    Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #123

    Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.

    Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #36

    Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.

    Une belle colonne de marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #324
    G. De Meyer

    “Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nu féminin derrière une vitre". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Val Saint-Lambert

    Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm, H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.

    Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.
    No longer available
    Dim. 230 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261
    Guerin, Bouffioulx

    “Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.

    "Saint-Georges". Plaque murale en grès émaillé multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127

    Twee oude sabels.

    Deux sabres anciens.
    No longer available
    Dim. l: 83 cm x 84 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #67

    Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.

    Vase à couvercle en faïence à décor de cerf. Sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    “Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.

    "Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.
    No longer available
    Dim. 61 x 91 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #633

    Twee Afrikaans houten maskers, waarbij één met koperen beslag en schelpjes, het andere van de Senoufou in Ivoorkust.

    Deux masques africains en bois, l'un avec garnitures en cuivre et coquillages, l'autre provenant des Senoufou en Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.

    Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    “Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.

    "La fiancée de Mozart". Une miniature peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een paar geglazuurd aardewerken vazen.

    Paire de vases en terre vernissée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More