#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
"Haven Workers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300