#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van honden, ‘It Wasn’t Me’, modelnummer 07672, ‘A Friend For Life’, modelnummer 07685, beide in originele verpakking en ‘Bashful Bather’, modelnummer 5455 zonder verpakking.
A set of 3 Lladro figurines of dogs, 'It Wasn't Me', model number 07672, 'A Friend For Life', model number 07685, both in original packaging, and 'Bashful Bather', model number 5455 without packaging.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40