#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
"Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 80 / 120