Similar lots by type
-
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100/160 -
#119Roger Hebbelinck
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#372Romain Malfliet
“St Andrieskerk” & “O.L.V. Kathedraal te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 81/150 & 38/150 buiten de plaat.
“Eglise Saint-André” et “Cathédrale Notre Dame à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 81/150 et 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 37 x 11 cmEstimate: € 60/100 -
#369Gaillard
“Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#120
Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#282Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“De Gaverbeek te Waereghem” & “Boszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en het eerste met certificaat.
“De Gaverbeek te Waereghem” et “Sous-bois”. Huile sur toile. Toutes les deux signées et la première avec certificat.No longer availableDim. 23 x 29 & 49 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#574Jiri AnderléPeriod: °1936
“Brieflesenden Mädchen”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Brieflesenden Mädchen”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#801
Een kleine keukenkast met twee gevitreerde deuren.
Armoire de cuisine à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 50/80 -
#737
Een eenvoudig Sikhzwaard.
Sabre sobre des Sikh.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#593
Een achtdelige Chinese pagode van blauw en wit porselein, versierd met dieren in het decor.
Pagode chinois en huit parties de porcelaine bleue et blanche décoré d’animaux.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#75Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,72 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 18,72 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#68Giuseppe Armani
“Dame met papegaai”. Een polychroom beeldje, uitgegeven bij Capodimonte. Gesigneerd.
“Dame au perroquet”. Statuette polychrome éditée par Capodimonte. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#480
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#615
Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#472J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100