Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Val St. Lambert

Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.

Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.
Dim. 15 x15 cm
SKU: 2506190880.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #880
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #855

    Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.

    Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.

    Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #823

    Een art deco vaas van oker glas.

    Un vase Art Déco en verre ocre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #243

    Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.

    Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #123

    Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.

    Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #287

    Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.

    Un grand drageoir en verre incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #848

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.

    Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm; h:18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774

    Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.

    Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.

    Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #862

    Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.

    Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #827

    Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.

    Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #743

    Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.

    Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.

    Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.
    No longer available
    Dim. h: 34 - 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #753

    een polychrome Murano vaas.

    Un vase Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #828

    Een paar vazen van paars glas.

    Une paire de vases en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #187

    Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.

    Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #464

    Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.

    Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #101

    Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.

    Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #888

    Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.

    Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #588
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

    Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #876
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #752

    “Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.

    ”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.
    No longer available
    Dim. 41 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #756

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 222 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 315 x 223 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #106

    Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.

    Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 205 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.

    Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.

    Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #736

    Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.

    Deux carpettes Mori en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 & 155 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #681

    Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.

    Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.

    Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #860
    Beuchat

    Een roestvrij stalen herenhorloge model Cousteau SP350. In origineel etui. Nieuwstaat.

    Une montre pour hommes en acier inoxydable modèle Cousteau SP350. Dans son étui d’origine. Rue Neuve.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #532
    Panamarenko

    “Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.

    ”Stekkedoos motor”. Un poster signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More