Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2906210670.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #670
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #71

    Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

    Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #330

    Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,16 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,68 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #323

    Een sober houten schrijfkoffertje.

    Un écritoire en bois sobre.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #477

    Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.

    Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #402

    “Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.

    Composition abstraite. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 49 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.

    Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 200 x 162 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172
    August Audenaert
    Period: 1872-1953

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).

    Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).
    No longer available
    Dim. 94 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #359
    A. Decroos

    “Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #677

    Een met leder beklede reistas voor twee flessen.

    Un sac de voyage gainé de cuir pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #204

    Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.

    Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #347

    Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

    Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More