Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2906210670.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #670
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #94

    “Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.

    Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • Bidjar

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.

    No longer available
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #48
    Niki de Saint Phalle

    Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.

    Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.

    Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #96

    Een ovale table de milieu van eikenhout en met geslagen koperen voet. vier poten, ingelegd met een sierbiesje. Jaren dertig.

    Une table ovale dans l'environnement du chêne et avec base en cuivre martelé. quatre pieds, incrusté d'une garniture décorative. Années 1930.
    No longer available
    Dim. 120 x 79 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #471

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met zes zotjes in hoogreliëf.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et six enfants en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #147

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.

    Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #174
    Georges Delfosse
    Period: 1869 - 1939

    “Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #59
    Van Os

    “Stier”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. XIXe eeuw.

    Taureau. Aquarelle sur papier. XIXème siècle. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas in toile de cuir. Model calicot.

    Un sac à main en toile de cuir. Modèle calicot.
    No longer available
    Estimate: € 480 / 550
  • #618

    Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.

    Trois vases et un pied de lampe en faïence bleue et blanche. Delft et Nimy.
    No longer available
    Dim. h: 20 en 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More