Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2906210670.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #670
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #572
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #556

    Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 123 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #331
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.

    Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #63

    Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.

    Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Mayasi

    “Afrikaans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'un village africain. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153

    “Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.

    “Combat de cerfs”. Un groupe en régule sur un piédestal de marbre noir et d'onyx.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h. 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #58

    Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.

    Une icône ancienne représentant un archange.
    No longer available
    Dim. 40 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    Een wandspiegel van witgepatineerd hout.

    Un miroir mural en bois patiné blanc.
    No longer available
    Dim. 77 x 111 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314

    “The right and wrong sort”. Twee herdrukken van XIXe eeuwse Engelse ruitersprenten. Lithografieën uitgegeven door P.V. Editions.

    La bonne et la mauvaise sorte. Deux réimpressions d'estampes équestres anglaises du XIXe siècle. Lithographies éditées par P.V. Editions.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een presenteertafeltje met afneembaar dienblad.

    Une table de présentation avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 x 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More