#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#329“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#669Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
#401Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35