#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#39Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#634Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#13Een verstelbare houten hoedenvorm.
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#476Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#106Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150