Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.

Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.

Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.
Dim. Ø 12 cm
SKU: 1312220400.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #420

    Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.

    Une table vintage des années 70. Pieds croisées.
    No longer available
    Dim. 85 x 160 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243
    Christofle

    Een driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.

    Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64
    François Luyckx

    “Vrouwelijk naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    "Nu féminin". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #392

    “Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.

    "Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #275

    Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.

    Un ensemble de six grands et six petits couteaux avec des manches en argent massif. Poinçons de Sheffield 1976, fabricant William Yates.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #579

    Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.

    Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.
    No longer available
    Dim. 21 x 5 & 18 x 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #474
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #441

    Een geknielde geisha van gepatineerd brons.

    Une geisha agenouillée en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #595

    Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.

    Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. L. 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #316

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More