Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar koperen appliques met twee lichtunten.

Een paar koperen appliques met twee lichtpunten.

Paire d’appliques en cuivre doré à deux lumières.
SKU: 1312160027.
Category: Koper.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563

    Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #364

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #537

    Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.

    Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #959

    “Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.

    “La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #970

    Een geelkoperen samovar.

    Samovar en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #1127

    Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.

    Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #831

    Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.

    Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #771

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #516

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #14
    Elke Onzea
    Period: °1981

    “Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.

    “Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #187
    Louis Vuitton

    Een reiskoffer met het gekende monogrammotief, met sleutel. Genummerd 915899.

    Coffre de voyage au motif du monogramme LV. Avec clé et numéroté 915899.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 22 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #851
    Stein

    Twee bierpullen van blauw en grijs steengoed met tinnen deksel. De kleinste met een decor van ruiten. Onderaan gemerkt Mierkelbach. De andere met opschrift “Gutes Bier u. wahres Wort schätzen wir an jedem Ort”. Onderaan gemerkt MR (Marzy & Remy).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #259
    Louis Demesmaeker
    Period: 1906 - 1989

    “Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruit set aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #952
    Jan Abraham Mondt
    Period: 1859 - 1941

    “Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    “Arbres”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #604
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 128 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #142
    Piet Volckaert
    Period: 1902 - 1973

    “Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #1040
    Stein

    Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1063

    Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl. Schade.

    Miroir en bois doré de style Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268
    Jacob Petit

    Een flesje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een bloemenmand. Gemerkt. Parijs, omstreeks 1790.

    Flacon en porcelaine polychrome en forme d’un garçon tenant une corbeille de fleurs. Marque. Paris, vers 1790.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254
    Rik Verheyden

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur toile. Signée et datée 1932.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More