Similar lots by type
-
#659
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200/300 -
#668
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#684
Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#649
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#673
Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#879
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#892
Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#882
Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120/200 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#887
Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.
Un petit lustre, pendentifs en cristal et petites roses en métal laqué.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50/60 -
#618
Een knielende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha agenouillé en bois à patine dorée.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 200/300 -
#201Blüthner
Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000/1200 -
#318Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#831
Twee voorstellingen van Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Deux représentations de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 20 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#864
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#794
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
Un Tangka indien sur soie, divers personnages.No longer availableDim. 41 x 163 cmEstimate: € 60/100 -
#273
Twee lepels, een klein en groot vismes en verschillende koffielepels en een suikertang van zilver. Engelse keuren.
Deux cuillères, un petit et un grand couteau à poisson, différentes cuillères à café et une pince à sucre en argent. Poinçons anglaises.No longer availableDim. 363,10 gEstimate: € 100/150 -
#828
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#859
Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.
Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.No longer availableDim. 61 x 46 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#766
Een eikenhouten bureau met vijf laden en met bijpassende bureaustoel.
Un bureau en chêne à cinq tiroirs et chaise de bureau assortie.No longer availableDim. 128 x 78 cmEstimate: € 100/120