#567DavidoffEen houten humidor.
Une cave en bois.No longer availableDim. 14 x 27 x 19 cmEstimate: € 130 / 150 -
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#298Höchst“Kinderen met hond”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt. XVII (?) eeuw.
Enfants avec chien. Groupe en porcelaine multicolore. Marqué. XVII (?) siècle.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#39Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
#84Franz Van Genesen“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45Een 18 K geelgouden lange geweven ketting. l: 39 cm.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300