#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60