#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#666Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.
#357Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
#257Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
#270Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#207Een lot zilver, bestaande uit een wijnfilter met Engelse keuren, en twee tastevins, waarbij één met een munt met beeltenis van Karel IV van Spanje uit 1796.
Un lot d'argent, composé d'un filtre à vin avec des poinçons anglais, et de deux tastevins, dont un avec une pièce représentant Charles IV d'Espagne de 1796.No longer availableDim. 226 gEstimate: € 80 / 120