#901
#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#377
Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
#516
Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#680Dinh Van Paris
Een zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#597
Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#199
“De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.
”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650 / 750 -
#474
“Compositie”. Aquarel op karton.
”Composition”. Aquarelle sur carton.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#411
Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
Une terrine et sous-plat en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 40 / 60