#345
Een gevarieerd lot camera’s en verrekijkers.
#447
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#409Jon Baken
“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#105
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000/1200 -
#439Raf CoorevitsPeriod: °1934
“Marionnetten” en “Kalkoen”. Twee etsen, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
"Marionnettes" et "Turquie". Deux eaux-fortes, signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 32 x 23 & 22 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
#61Makkum
Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.
Deux plats en faïence frisonne multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
#121
#53
Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
Vase en corne de cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/50 -
#557Period: 19
“Воскресение Христово”. Russische icoon. XIXde eeuw.
« Воскресение истово ». Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/300