Other lots in this auction
-
#583
“Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.
”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/50 -
#492
“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500/600 -
#531
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase en pâte de verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/80 -
#321
Een Afrikaans houten beeld voorzien van een ruitje en spijkers en met schelpen als ogen.
Une statue africaine en bois à carreau et clous, et coquillages en guise d’yeux.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60/80 -
#314
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#384Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500/600 -
#578
Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.
Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 160/180 -
#368
Een paar kelkvazen van gesatineerd glas.
Une paire de calices en verre satiné.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/50 -
#124
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#462
Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50