#99Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.
#396Een Japanse drieluiks paravent in zwartgelakt en gesculpteerd hout.
Un paravent triptyque japonais en bois laqué noir et sculpté.No longer availableDim. 107 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#492“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
#132Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Panoramisch Landschap”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#579Atelier Wolvecamp“Compositie”. Gemengde techniek. Gemerkt met atelierstempel.
#126Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
#353Biscuit beeld van een meisje met lam.
#298ColumbiaEen oude draagbare koffergrammofoon met enkele 78-toerenplaten.
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Waterrijk boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Paysage forestier à l’étang ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h63cm x b97,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#478Een grote staande Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha debout en bois doré.No longer availableDim. H. 220 cmEstimate: € 600 / 800