#586
#500Francesa Romana
Collier “Francesa Romana” met origineel stofzakje, gemerkt.
#287
Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#684Pol MaraPeriod: 1920-1998
#581
Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
#612
#477
#566
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#221
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#24
Acht diverse tekeningen en gravures. “L’infatigable Jules”, een karikatuurtekening gemonogrameerd L.D. en gedateerd 1915, een gegraveerde ex-libris, gegraveerde portretten van Descartes en één andere, een tekening van een personage in een interieur en een Russisch portret uit 1864. Een ets E.A. met een bergdorp door Drygalski en een prent “Teddy Bear” door Thierry Renard 1997.
Huit dessins et gravures divers. « L'infatigable Jules », un dessin caricatural monogrammé LD et daté de 1915, un ex-libris gravé, des portraits gravés de Descartes et d'un autre, un dessin de personnage dans un intérieur et un portrait russe de 1864. Une eau-forte EA avec un village de montagne de Drygalski et une estampe « Teddy Bear » de Thierry Renard 1997.No longer availableDim. 12x16 cm20x30 cm20x26 cm10x15 cm10x15 cm18x15 cm18x26 cm24x18 cmEstimate: € 100/150 -
#418
Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
#408
Un empereur assis en bois sculpté. Travail chinois. Traces de polychromie, manquants. Avec cachet d'admission au dos.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80