Other lots by Val St. Lambert
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#2Val St. Lambert
Een kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#73Val St. Lambert
#18Val St. Lambert
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#461
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#763
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#61
#337
#188
#423
#453Lalique, France
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50
#452
Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
#686
#282
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#792
Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
#463
“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#269E. Sanders
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#519Salvador Dali
Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#3
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#372
#779
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#708
#424
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100