#81Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
#33Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#297Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
#691Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
#715“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
“La Reine Isabelle”. Une plaquette ronde en cuivre.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100
#247Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.
#159Franz Van Genesen“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
“Voiliers dans le port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#28Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
#717“Veranda”. Een map met gedichten van Werner Spillemaeckers en geïllustreerd met litho’s van Max Selen. Ed. Uitgeverij Contramine. Antwerpen. 1974.
“Veranda”. Portefeuille aux poèmes par Werner Spillemaeckers et illustrée aux lithos par Max Selen. Ed. Contramine, Anvers 1974.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#749Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
#754“Wellington”. Marineprent. Engels.
#422Jakob Smits“Dorpszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue sur le village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 13,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#737“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel & Erik Duverger. 1987.
Un lot comprenant trois gravures: “Bataille de Waterloo”. Ed. Pellerin, Epinal.“The early delivery”. Harris. (verre brisé). “Kardinaal Mercier” par Piron, 1918. Numérotée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#577GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, omslag perkament.
GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, enveloppe en parchemin.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#104Een waaier van ivoor en lintkant. XIXde eeuw.
Un éventail en ivoire et col de dentelle. XIXième siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 75 / 90