Similar lots by type
-
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#573LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400 -
#418
Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 50/80 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#582
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850/1000 -
#690
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30/50 -
#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260/300 -
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400 -
#755
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/80 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#589
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240 -
#386
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/50 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#222
Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/250 -
#394
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#599
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#384Val Saint-Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40/50 -
#566Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120/200 -
#194
“Carnaval te Oostende”. J. Ensor. - Zeldzame affiche met officiële zegels van de stad en met justificatie op keerzijde.
“Carnaval à Ostende”. J. Ensor. Affiche rare avec timbres officiels de la ville et avec justification au verso.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 400/500 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#797
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25/35 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#10
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder hanger met een camee en steentjes waarvan er een aantal ontbreken van 4,04 g, een speld met parel van 9 kt. van 2,30 g en een speld van 14 kt. van 3,32 g en een tand van 1,90 g.
Lot de bijoux en or jaune 18 K dont pendentif au camée et petite pierres (manquants) (4,04 g), une épingle avec perle de 9 K (2,30 g) et une épingle de 14 K (3,32 g) et une dent de 1,90 g.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600/700 -
#225
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 14 K.No longer availableDim. 76,99 g 4,5 cmEstimate: € 300/400 -
#76
Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
Une petite table carrée et une table rectangulaire à tablette en onyx sur pied en laiton.No longer availableDim. 31x 31 & 61 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#674
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200