#272“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
#336Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#797Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#834Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#832Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#754Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40 / 60
#643Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
#400Een lotje allerlei waaronder een herenring met fantasiesteen gemerkt 375, een paar manchetknoopjes, vier verschillende horloge, twee aanstekers en twee zakmessen en paar halssnoeren en een vergulde armband, ringen. e.a. in houten doosje.
Lot varié, y compris une bague pour homme avec pierre fantaisie marquée 375, une paire de boutons de manchette, quatre montres différentes, deux briquets et deux couteaux de poche et une paire de colliers et un bracelet plaqué or, bagues, etc. dans une boîte en bois.No longer availableDim. ring, 4,84 gEstimate: € 100 / 150 -
#465Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#23“De A van Cobra in woord en beeld”. Een kunstboek.
“De A van Cobra in woord en beeld”. Livre d’art.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une perle.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#324Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale citrine van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et une citrine centrale de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,70 gEstimate: € 950 / 1200 -
#764Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
#355Een 14 karaats geel gouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 14 carats avec des initiales.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 270 / 350 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 1,17 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et un diamant central de + - 1,17 ct. GSI 1.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2800 / 3000 -
Table ronde de style Louis XV en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 86 cmEstimate: € 350 / 400