Other lots in this auction
-
#529
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200/1400 -
#515
Een XIXe eeuwse Chinese ‘food box’ van gevlochten riet en gesculpteerd bamboe. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Boîte à provisions chinoise du XIXe siècle en osier canné et bambou sculpté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800/1000 -
#343Lemarquis à Paris
Een oude viool met strijkstok. Kam los.
Un ancien violon et archet. Peigne détaché.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#512
“Stadszicht te Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Antoine.
”Vue de ville, Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Antoine.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120/160 -
#382
“Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.
”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Une statue d’un sage chinois en pierre de lard.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 420/480 -
#597
“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#74Albert De Deken
“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80/100 -
#93Capodimonte
Groep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/60