#780
Een verguld houten butlerspiegel.
#201
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
#666Kelim Zagros
#222Joseph François
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/45 -
#127
Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#218
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#111
Een houten antropomorf slot. Bambara (Mali).
#136
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120/180