#60Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#350Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#271“Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.
#202Devolderd - Dierckx, TurnhoutEen oude brandkast. Met marmeren blad.
Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#21Een lot varia, bestaande uit een porseleinen stoeltje, een groepje in de vorm van een koppeltje, een porseleinen personage, een eivormig juwelendoosje, een dekselvaasje (schade aan het deksel), twee kunststoffen schoentjes, een biscuit groepje en een meisje van meerkleurig aardewerk.
Lot varié comprenant une petite chaise en porcelaine, un groupe formant un couple, un personnage en porcelaine, une boîte à bijoux ovoïde, un vase couvert (couvercle endommagé), deux petites chaises en plastique, un groupe en biscuit et une petite fille en faïence polychrome.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#353Twee gekleurde glaspasta vaasjes.
#124A. Delannoy“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd A.D.L. (?). Titel op verso en ook: “Delannoy Oscar, Charleroi.”
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Huile sur carton. Monogrammé A.D.L. (?). Titre au verso ainsi que: “Delannoy Oscar, Charleroi.”No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 150 / 200