Similar lots by type
-
#668
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#882
Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#879
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#704
Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120/200 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#659
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200/300 -
#684
Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550/600 -
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#892
Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#385
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#553
“Schakers”. Een ivoren netsuke.
”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 90/120 -
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30/40 -
#146
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie laden en drie deuren.
Un vaisselier en chêne à trois tiroirs et trois portes dans la partie basse.No longer availableDim. h: 199 cm x l: 165 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout.
Un fauteuil en noyer torsadé et sculpté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/60 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 300/400 -
#697
Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40/50 -
#439
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80