#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
#589
“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een dobbelsteen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. GH/ VS2. De dobbelsteen kan open geschroefd worden en kan voorzien worden van een dierbaar voorwerpje naar keuze.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de petite boîte sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct. GH/ VS2.No longer availableDim. 36,77 gEstimate: € 2100/2200 -
#643
#790
Een sobere regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30/40 -
#331
“Vrouw in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20.
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/50 -
#261
Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 100/150 -
#50
Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 22,77 gEstimate: € 600/800 -
#290
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 650/750 -
#173
Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300/400