Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

A pair of marble cassolettes in veined marble with bronze fittings in the form of garlands.
Dim. h 41 x Ø 15 cm
SKU: 3001240157.
Categories: Brons, curiosa, Marmer.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een 8-delige art-deco toiletset in gevlamd glas bestaande uit: drie karafjes waarvan twee met stop en één gelijmd aan de hals, een drinkglas, twee dekselpotjes, een zeepbakje en een ringen/juwelenhouder.

    An 8-piece art-deco dressing table set in flamed glass consisting of: three carafes, two with stoppers and one glued to the neck, a drinking glass, two lidded jars, a soap dish, and a ring/jewelry holder.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #680

    Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

    Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
    No longer available
    Dim. 17,54 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #476

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.

    A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 125 x Ø75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #536

    Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.

    A Napoléon III display cabinet with marble top. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 171 x 75 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #534
    Original Zwiebelmuster Hutschenreuther

    Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.

    A large lot of blue and white porcelain Zwiebelmuster service, variously marked, consisting of 71 items "Hutschenreuther" Germany, 17 items "Original Zwiebelmuster" Czechoslovakia, 12 items "Blue Danube" Japan and US registered, 1 "Kahla" butter dish, and 1 bowl by Louis Regout.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #366

    Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.

    An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 76 x 32 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #255

    Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.

    A lot of 2 Roman bone carved dice.
    No longer available
    Dim. 1 x 1 x 1 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #35

    Een parasol in zwarte kant, Brussel 1880, de punt dient te worden gerepareerd.

    A black lace parasol, Brussels 1880, the tip needs to be repaired.
    No longer available
    Dim. l 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686

    Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.

    A root wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.
    No longer available
    Dim. 54 x 87 x 66cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529
    Milo Manara

    Een lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.

    A lot of 14 Manara comic books. Softcover, various titles and editions.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #430

    Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 7,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 K white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #181

    Een lot archeologische bodemvondsten van Neolithische werktuigen bestaande uit steen en silex mes, pijl-en speerpunten.

    A lot of archaeological soil finds from Neolithic tools consisting of stone and flint knives, arrowheads, and spearheads.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #199

    Een wit plaasteren bas-reliëf met een embleem bestaande uit een boek, scepter, urn enz...

    A white plaster low-relief with an emblem consisting of a book, scepter, urn, etc.
    No longer available
    Dim. 92 x 133 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #14

    Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.

    A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #274
    Bernard Charoy

    “Jeune femme au Touquet-Paris plage”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd, épreuve d'artiste en genummerd 12/20.

    "Young woman in Touquet-Paris beach". Lithograph on paper. Signed at the bottom, artist proof and numbered 12/20.
    No longer available
    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.

    Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More