Similar lots by type
-
#30Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#385Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#185Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300 / 400 -
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#235Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350 / 1450 -
#380Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#401Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50 / 80 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350 / 450 -
#35Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#365Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260 / 350 -
#305Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350 / 450 -
#90Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200 / 300 -
#295Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280 / 350 -
#12Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#10Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130 / 200 -
#175Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#280Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200 / 2400 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#215Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100 / 150 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1950
Other lots in this auction
-
#223“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#54Roger Hebbelinck“Landschap naar Valerius De Saedeleer”. Litho, gesigneerd buiten de plaat en met atelierstempel.
“Paysage d’après Valerius De Saedeleer”. Litho en couleurs. Signée hors planche et au cachet de l’atelier De Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#704“Bos in de sneeuw”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gesigneerd 1948.
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een breakfrontbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee maal drie deuren. Afgeronde hoeken. Tijdperk Victoria.
Bibliothèque en acajou au corps avancé. Trois portes vitrées, trois portes pleines. Coins arrondis. Epoque Victoria.No longer availableDim. 210 x 198 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#672J. Roelandt“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512Xu Changming, Ren Meijun“Our great motherland is thriving”. Chinese propagandaposter uit de jaren zeventig. Shanghai People’s Publishing House.
“Our great motherland is thriving”. Affiche de propagande chinoise des années 70. Shanghai People’s Publishing House.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#208Een paar zuilvormige kandelaartjes van massief zilver. Londense keuren, tijdperk Victoria. Losse wasvangen, waarvan één opnieuw moet gesoldeerd worden.
Paire de bougeoirs en forme de colonnes en argent massif. Poinçons de Londres, époque Victoria. Bobèches amovibles dont une à réparer.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een mahoniehouten bureau in Regencystijl op wieltjes, met drie laden en een gevacheteerd blad. XIXe eeuw.
Bureau de style Regency en acajou. Trois tiroirs et tablette recouverte de vachette. Pieds sur roulettes en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369Een barometer in kast van mahoniehoutfineer met sober inlegwerk. XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre en placage d’acajou incrusté. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 250 / 300 -
#51Royal Sphinx ‘Castillo’Drie gedeeltelijke serviezen van aardewerk, bestaande uit grote, kleine en diepe borden, theekopjes, schalen, theepotten, e. d. met een blauw, groen en rood landschapsdecor.
Trois parties de services en faïence comprenant des assiettes grandes, petites et creuses, des tasse à thé, des plats, des théières etc aux décors de paysages en bleu, vert et rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#157Een bronzen putto met een spiegel in de vorm van een mandoline op een marmeren sokkel.
Putto en bronze avec miroir en forme de mandoline. Sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60

