Other lots in this auction
-
#412
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60/80 -
#455
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220/240 -
#105
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 850/950 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946
“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80/120 -
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#443
Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 33 + 4 cmEstimate: € 45/55 -
#104Dave L.
“Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.
"Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#35
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#284Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Een lot van drie typische landschappen. Een set van twee met hooimijten en een hoeve, en een zicht op Antwerpen.
Lot de trois paysages typiques. Un ensemble de deux avec des meules de foin et une ferme, et une vue d'Anvers.No longer availableDim. 42 x 37 & 43 x 37 (x2)cmEstimate: € 100/150 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55/60