Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars.

Een paar messingen kandelaars.

Une paire de bougeoirs en laiton.
Dim. h. 42 cm
SKU: 2906210291.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #423

    Een sierschotel van Imariporselein.

    Un plat décoratif en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    “Vrouw met rozen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel

    Femme aux roses. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas. Chine, milieu XXème siècle. Sur socle en bois
    No longer available
    Dim. h: 21 + 3 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #508

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #244
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.

    Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #53

    Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.

    Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
    No longer available
    Dim. 20,65 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #260

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2,10 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #209

    Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.

    Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 194 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #73

    Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.

    Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard. Gemerkt

    Un foulard en soie. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #468

    Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More