Other lots in this auction
-
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
Miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.
Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
Trois vieux pots d'épicerie en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#422“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
Composition abstraite. Technique mixte sur papier. Fenêtre endommagée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#72Maria Margaretha La FarguePeriod: 1743 - 1813“Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#159Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#518“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#398MNP, LimogesEen paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60

