#199Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#34Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 6.12.80 en genummerd 129/200 buiten de plaat. Met dédicace.
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#301Goebel, Germany“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#343Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400 / 500