Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars.

Een paar messingen kandelaars.

Une paire de bougeoirs en laiton.
Dim. h: 33 cm
SKU: 1312220321.
Category: Koper.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #328

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #687

    Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.

    Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #229

    “Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #482

    “The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.

    « Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243
    Christofle

    Een driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.

    Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51

    “Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.

    Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #49

    Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.

    Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #6

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #185

    Een 18 K witgouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.

    Un bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids total de +- 1,12 ct.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #4
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.

    "L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #193

    Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.

    Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #567
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #538

    Een design vaas in groen en wit glas.

    Un vase design en verre vert et blanc.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #420

    Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.

    Une table vintage des années 70. Pieds croisées.
    No longer available
    Dim. 85 x 160 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More