Similar lots by type
-
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/70 -
#328
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#645Hermes Porcelaine, Paris
Zes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35/45 -
#446
Oosters handgeknoopt wollen tapijt. Verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine noué à la main. Décoloration d'un côté.No longer availableDim. 390 x 277 cmEstimate: € 200/300 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#237
“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#408
Een gesculpteerd houten vogelmasker. Dan, Ivoorkust.
Un masque d'oiseau en bois sculpté. Dan, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#370
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#270
Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550/600 -
#316
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120/200 -
#177
Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).
Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).No longer availableDim. 530 gEstimate: € 200/250 -
#61
Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50/80