Similar lots by type
-
#108
Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)Estimate: € 80/120 -
#533
Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#528Terzani
Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420/500 -
#524
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#273
Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/120 -
#87
Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.
Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 140/160 -
#241
Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#460
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#564
Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#539
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#649
Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#399
Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#3
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300/350 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal bleu taillé et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#411
Een Chinees porseleinen penseelkoker met een meerkleurig decor van pioenen en een vogel.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'un oiseau.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 70/100 -
#648
Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de port en cuivre du S.S. Recordo.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#329
Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#145
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 K serti de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 1500/1600 -
#599Swarovski
Een lot Swarovski kristal, bestaande uit o.a. 5 zwaantjes, 2 muizen, een kat, kerstornamenten, etc...
Un lot de cristal Swarovski, composé de 5 cygnes, 2 souris, un chat, des décorations de Noël, etc...No longer availableEstimate: € 60/100 -
#380
Een carnavalskostuum: Napoleon.
Un costume de carnaval : Napoléon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#488
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200/240 -
#31
Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#174Willem GeetsPeriod: 1838 - 1919
“De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.
Le polisseur de cuivre. Huile sur panneau. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 750/1000