Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampvoeten.
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampvoeten.
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampvoeten.

Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.
Dim. h: 66 cm (m.k.)
SKU: 2809210333.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #460

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #539

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #528
    Terzani

    Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.

    Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #524

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #87

    Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

    Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #649

    Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.

    Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #241

    Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

    Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #353

    Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.

    Un lot de cinq petites géodes en cristal de roche.
    No longer available
    Dim. l: +/- 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Een opgezette waterschildpad.

    Une tortue en taxidermie.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.

    Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #60

    Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 11,23 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #414
    Erno Nagy
    Period: 1881 - 1951

    “Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.

    Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en toermalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de tourmaline et d'améthyste d'un poids combiné de +- 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #509

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    Een Chinees porseleinen penseelkoker met een meerkleurig decor van pioenen en een vogel.

    Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #297

    Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.

    Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #476

    Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.

    Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 99 x 119 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315

    Een zakhorloge van zilver 800‰.

    Une montre de poche en argent 800‰.
    No longer available
    Dim. bruto: 22,63 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #267

    Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.

    Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More