#171Delvaux, Bruxelles
Een handtas van groen leder met stofzak.
#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
#523
Een steelvaasje uit Chinees porselein.
#165
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 850/950 -
#389
Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
#118
Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.
#605
Een handgeknoopt wollen karpet.
Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#426
Un piédestal octogonal chinois en bois sculpté dur, tablette en marbre rose.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100/120 -
#475
Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.
#529Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/100