Other lots in this auction
-
#733
Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#715
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 600/700 -
#338
Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#429
Een Arabisch ruitertafereel op ivoor.
Scène aux cavaliers arabes sur ivoire.No longer availableDim. 25 x 32 cm (met kader)Estimate: € 80/120 -
#503
Een lot van twee lange gemberpotten met houten deksels en een balustervaas van Chinees porselein, versierd met meerkleurige decors.
Lot de deux pots à gingembre à couvercles en bois et un vase balustre en porcelaine de Chine, différents décors.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 60/100 -
#388
Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#384
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#446
Twee bijzettafeltjes met chromen frame en glazen blad. Jaren ‘60.
Deux tables d’ appoint sur base en chrome et à tablette en verre. Années ‘60No longer availableDim. 29 x 44 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een reeks van zes wheelbackchairs, waarbij vier armstoelen.
Suite de six chaises dites wheel back dont quatre fauteuils.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#670
Een zilveren ring met gouden topjes. “Kremlin”.
Une bague en argent avec des pointes en or. Kremlin .No longer availableDim. 13,74 gEstimate: € 80/120 -
#489Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 35 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#305
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableDim. ketting 8 gEstimate: € 350/450