#188Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Een theepotje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine multicolore avec un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
#541Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#80Een 18 K geelgouden slavenarmband met een Grieks motief.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18 carats avec un motif grec.No longer availableDim. 7,27 gEstimate: € 180 / 250 -
#455Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Albert en Paola (10 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (10 g).
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
#624“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350