Other lots in this auction
-
#46Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#379Een voorstelling van een bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur un éléphant. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#72Santiago CarbonellPeriod: °1960“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
“Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.No longer availableDim. 54 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#638Een asbak/ vide-poche van malachiet.
Un cendrier/vide-poche en malachite.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een kleine gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, versierd met bloemenmarquetterie en met een marmeren blad.
Petite commode en châtaignier de style Louis XV à deux tiroirs, décorée de marqueterie florale et d'un dessus en marbre.No longer availableDim. 84 x 64 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230Een 18 K roze gouden armband.
Un bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 170 / 200 -
#447Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met bloemen. XXe eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Een 18 K witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes en een centrale smaragd van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de six petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#431Een Aziatisch gesculpteerd beeld van wortelhout. Een been beschadigd.
Une statue asiatique en bois de racine sculpté. Une jambe endommagée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80

