#80
Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
#154Watch
“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 99.00 €Dim. 69 x 49cmEstimate: € 20/30 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#27Murano
Een Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/50 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20/25 -
#111M.J. Hummel
Een beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#37
Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
#287
Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 24 cmEstimate: € 40/60