#6Een messingen dienblad op vouwpoot.
Un plateau en laiton sur pied pliant.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 30 / 40
#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
#495Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
#643Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine diamantjes en een centrale saffier van 0,30 ct. en saffierbaguetten met een gezamenljk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants et d'un saphir central de 0,30 ct et de baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,41 gEstimate: € 350 / 400 -
#21SwizaEen tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#394Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 650 / 750