Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.

Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.

Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.
Dim. h:20 cm
SKU: 2408210347.
Categories: Koper, XVIIIe eeuw.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #407

    Een paar vaasjes van cloisonné op messing.

    Une paire de vases cloisonnés sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Een geaccoleerd schoteltje van Delfts aardewerk met karikaturen in het decor. Omstreeks 1780. Randschilfer.

    Une soucoupe en faïence de Delft peinte avec des caricatures dans le décor. Vers 1780. Bord éclaté.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #565

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.

    Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Een paar messingen kraanvogels.

    Une paire de grues en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.

    Un pot de pharmacie en faïence de Delft. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #278

    Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een messingen gedenkstuk, loopgravenkunst uit de Eerste Wereldoorlog.

    Un mémorial en laiton, l'art des tranchées de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #413

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels. Met houten sokkeltjes.

    Paire de vases cloisonnés sur laiton à décor de fleurs et d'oiseaux. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.

    Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #247

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor en met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft à décor bleu sur blanc et bord jaune. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #291

    Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.

    Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #283

    Een messingen samovar.

    Un samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.

    Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #257

    Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.

    Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #258

    Een paar XVIIIe eeuwse aardewerken bordjes, waarbij één Delfts(?) met bloemendecor en één Doorniks met een decor à la mouche.

    Une paire d'assiettes en faïence du XVIIIe siècle dont une de Delft(?) à décor floral et une de Tournai à décor à la mouche.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59

    “Het verzamelen van de jachtbuit”. Olieverf op koper. Russische school, XIXe eeuw. Verfschade bovenaan.

    Collecte du butin de chasse. Huile sur cuivre. Ecole russe, XIXe siècle. Dégâts à la peinture vers le haut.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.

    Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #604
    Salvador Dali

    “Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.

    Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #430

    Een geelgouden munt van 50 ecu. 900‰. 1987. Karel V.

    Une pièce de 50 écus en or jaune. 900‰. 1987. Charles V.
    No longer available
    Dim. 17, 27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #87

    Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

    Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #81

    Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.

    Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).
    No longer available
    Dim. 44 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #94

    “Italiaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.

    Vue d'une rue italienne. Huile sur toile. Signée et datée '95.
    No longer available
    Dim. 63 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een asbak/ vide-poche van malachiet.

    Un cendrier/vide-poche en malachite.
    No longer available
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een paar lampjes met kwarts.

    Une paire de lampes avec quartz.
    No longer available
    Dim. h: 21 en 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #509
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    “Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.

    “Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #596

    Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.

    Deux tapis turcs en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 154 x 95 & 177 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More