#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#198Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#640Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).
Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
#62Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200 -
#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
#562“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#849Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.No longer availableEstimate: € 15 / 20