#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#249Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#198Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 120 / 200
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
#43A. Fagotto“Leeuwin op een rots”. Een groep van wit terracotta. Gesigneerd.
”Lionne sur un rocher”. Un groupe en terre-cuite blanche. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80 / 120