Other lots in this auction
-
#212
Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#127
Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.
Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.No longer availableDim. l: 129 cmEstimate: € 200/280 -
#26
Een kinderstoel in de vorm van een wheelbackchair.
Chaise d’enfant en forme d’une wheelback chair.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#342
Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#616
Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps
Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#609
Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#472Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#236
Een gebeeldhouwd notenhouten tweedeurs garderobe in Lodewijk XV-stijl.
Garde-robe à deux portes en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 200/300 -
#411Louis GeensPeriod: 1835 -1906
Een lot van negen handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
Lot de neuf dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).No longer availableEstimate: € 450/600 -
#135tower
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 800/1000