Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.

Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.

Une paire de peintures mogholes, gouache sur soie.
Dim. 31 x 23 cm
SKU: 2906210452.
Category: Gouache.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #616

    Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.

    Quatre lances africaines en fer forgé et bois.
    No longer available
    Dim. l: 240 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #593

    Een zware vaas van blauw glas.

    Un vase en verre bleu épais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #570

    Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.

    Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #29
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.

    Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 12,34 g
    Estimate: € 370 / 450
  • #179

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #190

    Twee zilveren hangers 835‰ met twee zilveren munten van Leopold II 1873 en 100 Frank 1950. Roi des Belges.

    Deux pendentifs en argent 835‰ avec deux monnaies en argent de Léopold II 1873 et 100 Francs 1950. Roi des Belges.
    No longer available
    Dim. 68 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #342

    Een kinderschommelstoeltje van gepolychromeerd hout in de vorm van een clown.

    Une chaise berçante pour enfant en bois polychrome en forme de clown.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #76

    Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. 120 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #254

    Een houten spaarkastje met sleutels.

    Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.
    No longer available
    Dim. 104 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.

    Un tapis persan noué main, laine sur coton.
    No longer available
    Dim. 380 x 280 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More