Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.

Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.

Une paire de peintures mogholes, gouache sur soie.
Dim. 31 x 23 cm
SKU: 2906210452.
Category: Gouache.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #546

    Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.

    Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #327
    Val St. Lambert

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332

    Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.

    Un lot de douze plaques didactiques géographiques dans un seul cadre.
    No longer available
    Dim. 89 x 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #391
    W.G. & Co., Limoges

    Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #91
    Porzellanmanufaktur Scheibe - Alsbach

    Acht meerkleurig porseleinen beeldjes van Napoleontische commandanten, bestaande uit Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne en twee cavaleristen van de Keizerlijke garde. Achteraan gemerkt.

    Huit figurines en porcelaine multicolore de commandants napoléoniens, composées de Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne et deux cavaliers de la Garde Impériale. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 30 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #572
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #317

    Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.

    Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #378

    Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.

    Une paire de bougeoirs en zamak avec deux figures égyptiennes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #667

    “Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.

    Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 8, 17 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #672
    Luxor

    Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.

    Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #225

    Een 14 K geelgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een maansteen van +- 3 ct. Maat 57.

    Une bague en or jaune 14 kt sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une pierre de lune de +- 3 ct. Taille 57.
    No longer available
    Dim. 4?83 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #366

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More