#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#616Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
#278“Jager met korhoen.” Bronzen beeldje op marmeren voet.
Chasseur avec tétras. Statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#433Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60