#644Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#293Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#661Een paar gegivreerde glazen vazen met handgeschilderd landschapdecor. Lichte slijtage aan de rand (H. 27,5 cm), evenals een lelievormig glazen soliflorvaasje (H. 24,5 cm).
Une paire de vases en verre doré à décor de paysage peint à la main. Légères usures au bord (H. 27,5 cm), ainsi qu'un vase Soliflor en verre en forme de lys (H. 24,5 cm) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#641Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19“Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#39Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
#527“Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
“Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 1000