Other lots in this auction
-
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#31
Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155
Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#99Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#92Ronal(?)
Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43
Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.
A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#360
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300 / 350 -
#459Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#628
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#623blauw Imari
Twee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#480
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800 / 900