#412
#753
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40/60 -
#113
“Olifant en tijger”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
#538
“Magere oude man”. Een gietijzeren groep.
#572
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#450
#526Mori Bochara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#457
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
#761
Een bordje van Imariporselein.
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#783
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30/40