Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.
SKU: 2105190879.
Category: Meubel.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #879
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #673

    Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.

    Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #704

    Een renaissance zitbank van eikenhout.

    Un banc Renaissance en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #908

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #684

    Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #892

    Een sobere antieke eikenhouten koffer.

    Un coffre en chêne sobre. Antique.
    No longer available
    Dim. 34 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #882

    Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.

    Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #909

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.

    Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #896

    Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.

    Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #669

    Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.

    Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.

    Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #679

    Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.

    Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.

    Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.
    No longer available
    Dim. 68 x 70 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #876

    Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.

    Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #229

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #106

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.

    Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.
    No longer available
    Dim. 52 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #889

    Een paar koperen bijzettafeltjes.

    Une paire de petites tables en cuivre.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #884

    Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.

    Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #886

    Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.

    Trois tables gigognes, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #380

    Een 18 karaats geel gouden dasspeld.

    Une pince à cravate en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #493
    Andre Cools

    Een masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.

    Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #344
    Swarovski

    “Kleine Pierrot” & “Eekhoorntje”. Twee geslepen kristallen beeldjes. In originele etuis.

    ”Petit Pierrot” & “ Ecureuil”. Deux statues en cristal taillé. Dans étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #599

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rath.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘ Rath’.
    No longer available
    Dim. 56 x 76 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #332

    “Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #441

    Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.

    Une lampe de bureau noir. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #888

    Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.

    Un bureau en bois à trois tiroirs, pieds décorés de capitales dorés.
    No longer available
    Dim. 150 x 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #753

    Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #161
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,44 ct.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 2300 / 2500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More